Dzień Otwarty w Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Olecku PDF Drukuj Email
piątek, 22 marca 2013 17:31

fot. A. Dębowski, A. Chodnicka, W. Bukpaś, W. Jegliński

22 marca 2013 roku odbył się Dzień Otwarty w Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Olecku. Uczniowie klas szóstych oleckich szkół podstawowych mieli możliwość zwiedzenia szkoły, pracowni, zapoznania się z ofertą edukacyjną naszego gimnazjum. Uczniów witali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, zaś po szkole zwiedzających oprowadzali reprezentanci klas. Pobyt szóstoklasistów w naszej szkole rozpoczął się od spotkania z Panią Dyrektor Anną Dorotą Siemiatycką, która zapoznała zebranych m.in. z bogatą ofertą szkoły, osiągnięciami naszych uczniów oraz odpowiedziała na wszystkie pytania zainteresowaniach. Następnie przedstawiciele klas trzecich przedstawili zebranym przygotowaną specjalnie na ten dzień prezentację multimedialną ukazującą  wszystko to, co ma miejsce w naszej szkole w trakcie roku szkolnego. Po zakończeniu prezentacji szóstoklasiści w towarzystwie uczniów klas drugich udali się do poszczególnych sal lekcyjnych, aby zobaczyć to, co na ten dzień przygotowali gimnazjaliści z pomocą nauczycieli naszej szkoły. Mamy nadzieję, iż przybyli w mury naszej szkoły szóstoklasiści przekonali się w pełni do oferty którą otwiera przed nimi Gimnazjum nr 2, gwarantującej wysoką jakość nauczania, dbałość o potrzeby każdego ucznia oraz zapewniającej bezpieczeństwo i bliski kontakt z rodzicami.

WB

Zmieniony: wtorek, 26 marca 2013 09:32