Projekty i Programy

- kliknij by powiększyć -

Rok szkoły w Ruchu PDF Drukuj Email
środa, 15 stycznia 2014 22:35

Celem głównym akcji jest podejmowanie działań na rzecz aktywności fizycznej uczniów nie tylko podczas zajęć wychowania fizycznego, ale również w ramach edukacji zdrowotnej, pozalekcyjnych zajęć sportowych oraz w czasie wolnym od nauki i promowanie podejmowanych działań w środowisku lokalnym. Szkoły biorące udział w akcji zostaną wyróżnione tytułem „Szkoły w ruchu”.

Szkolni koordynatorzy:

Beata Kozłowska

Beata Prześniak

Tomasz Borowski

Maciej Mularczyk

Adam Wyszyński

Zachęcamy  wszystkich  uczniów  do czynnego udziału w programie Akcji „Ćwiczyć każdy może” i promowania aktywności fizycznej wśród rówieśników.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.szkolawruchu.men.gov.pl