Wolontariuszka z Malezji. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 03 maja 2010 23:37

Dnia 16 kwietnia 2010 r. w naszej szkole, dzięki uprzejmości pana Marczaka oraz wysiłkom pana Jeglińskiego, gościła panna Sheet Ying Cheng z Malezji, która przedstawiając się poprosiła, by zwracać się do niej Kit. Nasz niecodzienny gość spotkał się z uczniami klas: 3a, 1f i 1b. Kit opowiedziała o swoim kraju oraz chętnie odpowiadała na pytania zadawane przez uczniów. Po zakończonych zajęciach Kit powiedziała, że kilkugodzinny pobyt w naszym gimnazjum okazał się dla niej ?ciekawym i miłym doświadczeniem?. Zaznaczyła również, że jest pod wrażeniem swobodnego wyrażania opinii i myśli przez młodych Polaków, co świadczy o wysoko rozwiniętej demokracji. Uczniowie cieszyli się, że mogą poznać tradycję i kulturę innego kraju, a także sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego.
Oczekujemy wizyt kolejnych gości!

Zmieniony: poniedziałek, 03 maja 2010 23:49