Szkolny Konkurs Ekologiczny rozstrzygnięty! PDF Drukuj Email
piątek, 07 grudnia 2012 17:51

Szkolny Konkurs Ekologiczny rozstrzygnięty!

W dniu 28 listopada 2012 r. odbył się Szkolny Konkurs Ekologiczny dla gimnazjalistów. Wszyscy uczestnicy wykazali się szeroką znajomością zagadnień ekologicznych. Spośród szesnastu gimnazjalistów rozwiązujących ekologiczne łamigłówki, wyłoniono najlepszą czwórkę:

Marta Żylińska  3E - I miejsce

Hanna Karsztun 2C - II miejsce

Paweł Sadowski  2B - II miejsce

Maria Motulewicz 2B - III miejsce

W konkursie wzięli również udział: Anna Szwędrys 2D, Natalia Sandra Brozio 3E, Piotr Kosiński 2B, Cezary Sadowski 2B, Kacper Chodnicki 1D, Anna Jessica Wasilewska 2C, Justyna Kempisty 2D, Jędrzej Olszewski 2B, Anna Warsiewicz 2C, Krzysztof Święcicki 2D, Marcin Truchan 2B i Sebastian Wysocki 2D.

Składamy serdeczne gratulacje laureatom oraz pozostałym uczestnikom konkursu. Wręczenie nagród książkowych i dyplomów nastąpi w lutym na uroczystym apelu podsumowującym pracę szkoły w I semestrze r. szk. 2012/2013.

Szkolny Konkurs Ekologiczny był drugim etapem
(pierwszy etap – czytaj Zajęcia terenowe na Wiewiórczej Ścieżce)
realizowanego w naszej szkole zadania z zakresu edukacji ekologicznej pt. „Woda wokół nas”. Zadanie wykonane zostało we współpracy z Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku w ramach programu małych grantów Jesień 2012. Pracami młodzieży kierowali nauczyciele geografii p. Danuta Krupińska i p. Wojciech Jegliński.

wojeg