OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI PDF Drukuj Email

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Informuję, iż w dniu 8 listopada 2012r. (czwartek) w godz. 1100 – 1145 (sala gimnastyczna) społeczność uczniowska wraz z pracownikami Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika będzie uczestniczyć w akademii okolicznościowej upamiętniającej 94. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Proszę, aby uczniowie odświętnym strojem podkreślili patriotyczny nastrój tego święta.

Jednocześnie zapraszam całą społeczność gimnazjum do udziału w powiatowo-gminnych obchodach Dnia Niepodległości, w ramach których:

· w dniu 8 listopada 2012r. (czwartek) o godz. 1700 w sali widowiskowej ROK  „Mazury Garbate” w Olecku odbędzie się, m. in.: akademia okolicznościowa przygotowana przez Zespół Szkół Technicznych w Olecku oraz finał VIII Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej,

· w dniu 11 listopada 2012r. (niedziela) o godz. 1300 w Kościele pw. NMPKP w Olecku odbędzie się Msza Święta w intencji Ojczyzny z udziałem orkiestry dętej i żołnierzy jednostki wojskowej w Giżycku. Po mszy nastąpi uroczyste złożenie kwiatów w miejscach pamięci.

Zapraszam do udziału w uroczystościach
Anna Dorota Siemiatycka

Dyrektor Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku