KOMUNIKAT W SPRAWIE REALIZACJI PROJEKTU „WSZYSCY RÓŻNI, WSZYSCY RÓWNI" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 października 2012 19:27

W dniach 15 – 22.10.2012 r. rusza I edycja projektu „Wszyscy różni, wszyscy równi”, realizowana w formie cyklu warsztatów skierowanych do wszystkich uczennic/uczniów tutejszego gimnazjum. Warsztaty zostaną poprowadzone przez Joannę Piotrowską* w auli szkoły (zgodnie z harmonogramem zamieszczonym poniżej). Opiekę nad uczennicami/uczniami sprawować będą nauczycielki/nauczyciele zajęć edukacyjnych, podczas których prowadzone będą warsztaty. Uczennice/uczniowie oddziału II c (w dniu 17.10.2012 r.), oddziału II d (w dniu 18.10.2012 r.) oraz oddziału III a (w dniu 15.10.2012 r.) zostają w szkole godzinę dłużej.

Harmonogram warsztatów równościowych i antydyskryminacyjnych dla młodzieży

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku

(kliknij by powiększyć harmonogram)

*Joanna Piotrowska, certyfikowana trenerka równościowa i antydyskryminacyjna, autorka i redaktora wielu publikacji poświęconych przeciwdziałaniu dyskryminacji ze względu na płeć, Absolwentka Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Studium Poradnictwa i Interwencji Kryzysowej (ścieżka specjalizacyjna: pomoc psychologiczna dla krzywdzonych dzieci) organizowanego przez Instytut Psychologii Zdrowia, Laureatka Złotego Telefonu – nagrody przyznawanej przez Niebieską Linię osobom szczególnie zaangażowanym w przeciwdziałanie przemocy.

Agnieszka Śnieżyńska

(koordynator)