Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2012r. PDF Drukuj Email

Dobry występ drużyny Gimnazjum Nr 2 im. Mikołaja Kopernik w Olecku w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2012r.

(kliknij by zobaczyć galerię)

Eliminacje Szkolne - po przeprowadzonych eliminacjach (testy z ruchu drogowego) do reprezentowania szkoły w eliminacjach powiatowych wyłoniono następujących uczniów:

- Daniel Ostrowski

- Adam Naruszewicz

- Krzysztof Wieczorek

Eliminacje powiatowe - 27 kwietnia 2012 w Zespole Szkół przy os. Siejnik odbyła się kolejna edycja Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego do którego przystąpili w/w uczniowie.

Po zawziętych zmaganiach (testy z ruchu drogowego, tor przeszkód, miasteczko ruchu, udzielanie pierwszej pomocy) nasza drużyna uzyskała 2 miejsce w Turnieju.
Niewiele zabrakło aby dostać się do kolejnego etapu turnieju jednakże po pełnej emocji rywalizacji wyniki jest jak najbardziej satysfakcjonujący zarazem pozostał lekki niedosyt i za rok mamy nadzieje jeszcze bardziej poprawić wynik :)

Za udział w eliminacjach serdecznie dziękuje.

Opiekun:

G. Romotowski