INFORMACJA DOTYCZĄCA OFERTY ZAJĘĆ OPIEKUŃCZYCH W CZASIE DNI WOLNYCH OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH PDF Drukuj Email

W związku z przyjętymi ustaleniami dotyczącymi terminów dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych, które przypadają w dniach: 24, 25 i 26 kwietnia 2012r. (wtorek, środa, czwartek) oraz 2 maja 2012r. (środa), szkoła przygotowała ofertę zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla grupy uczniów kl. I-II korzystających z dni wolnych  w okresie od 24 do 26 kwietnia br. oraz dla grupy uczniów kl. I-III w dniu 2 maja br. Jednocześnie informuję, iż w dniach przeprowadzania egzaminu gimnazjalnego, tj. 24-26 kwietnia, chętni uczniowie do skorzystania z oferty zajęć, biorą w nich udział po przeprowadzeniu odpowiedniej części egzaminu.

(zobacz ofertę zajęć)

Olecko, 16 kwietnia 2012r.

Anna Dorota Siemiatycka

dyrektor