Konkurs plastyczny pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom” PDF Drukuj Email
piątek, 03 lutego 2012 14:05

Konkurs plastyczny pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom”

W dniu 14.12.2011 roku rozstrzygnięto eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom”. Na konkurs wpłynęły 144 prace nadesłane ze szkół i przedszkoli powiatu oleckiego, w tym pięć prac z Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika w Olecku.

Komisja w składzie: Stanisław Ciechanowicz – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Olecku, bryg. Jan Mróz – Komendant Powiatowy PSP w Olecku, Zofia Kardel – Instruktor ds. plastyki ROK w Olecku oraz Anna Turowska – Inspektor w Wydziale Edukacji Starostwa Powiatowego w Olecku wyróżniła po pięć prac plastycznych w każdej kategorii wiekowej.

W przedziale wiekowym gimnazjum cztery wyróżnienia przypadły w udziale naszym uczniom: Natalii Przyborowskiej, Filipowi Sasinowi, Klaudii Kozłowskiej i Natalii Gryniewicz. Wyróżnione prace zostały wykonane pod kierunkiem nauczycielki plastyki Bogumiły Bajbak.

Wszystkie wyróżnione prace zostały przekazane na eliminacje wojewódzkie do Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Olsztynie. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Olecku oraz Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Olecku.

Autorom wyróżnionych prac serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w dalszych eliminacjach.

Opracowała Bogumiła Bajbak na podstawie informacji ze strony internetowej www.straz.olecko.pl

Zmieniony: piątek, 03 lutego 2012 14:08