Powiatowe Centrum Wspierania Edukacji/Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Olecku, serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w konkursach zawodoznawczych: PDF Drukuj Email
czwartek, 09 stycznia 2020 00:00

- dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej konkurs plastyczny pt. „ Wiem, jaki zawód będę wykonywać w przyszłości”

- dla uczniów klas VII – VIII szkoły podstawowej oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych konkurs na prezentację multimedialną pt. „Mój zawód – moja praca”.

Celem konkursów jest propagowanie wśród uczniów świadomego planowania własnej kariery edukacyjno-zawodowej oraz rozbudzenie ich ciekawości i chęci poznawania świata zawodów.

Regulamin konkursów, karta zgłoszenia i oświadczenie uczestnika zamieszczone są w załączniku.

Regulamin konkursu plastycznego

Załączniki do konkursu plastycznego

Regulamin konkursu zawodoznawczego na prezentację

Załączniki do konkursu na prezentację