Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w mini piłce ręcznej PDF Drukuj Email

MISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO SZS W MINI PIŁCE RĘCZNEJ
- HALA LEGA W OLECKU

18.10.2018r.

(opiekun – Beata Kozłowska)

18 października 2018 r. w hali „Lega” odbyły się rozgrywki w „szczypiorniaka” (tak dawniej nazywano tę grę) dla klas VI i młodszych z powiatu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas V. Niestety, tylko dziewczęta, ponieważ nie udało się skompletować drużyny chłopaków. Do zmagań sportowych stawiły się SP3, SP1 (chłopcy) i SP2. Dziewczynki z „dwójki” dzielnie przystąpiły do turnieju mając za przeciwnika starsze, wyższe i grające w klubie uczennice SP3. Starały się jak umiały, broniły, atakowały bramkę przeciwniczek, jednak poziom Ich umiejętności nie wystarczył na tak zaawansowanego w grze przeciwnika. Ważne, że grały do końca. Porządna lekcja pokory, pokonywania lęku i umiejętność przyjęcia porażki. To wszystko zaprocentuje w przyszłości. Sport kształtuje charakter. Dziękujemy za odwagę i życzymy sukcesów.

Beata Kozłowska

fot. Beata Kozłowska