Olecka „13- tka”. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 maja 2018 21:44

19 maja, na obiektach sportowych i „wiewiórczej ścieżce”, po raz kolejny spotkali się zapaleńcy i miłośnicy biegania. Do biegu głównego zgłosiła się rekordowa liczba uczestników- 202 osoby w wieku 16+.Piękna pogoda umożliwiła przeprowadzenie zaplanowanych biegów. Najmłodsi startowali na 100 m, ciut starsi na 400 m, gimnazjaliści- na 1200 m. Bieg główny to trasa wokół jeziora ok. 13 km. Nasi uczniowie podjęli wyzwanie i tak K. Jasińska zajęła III msc, A. Świerzbin IV msc a P. Modzelewski I msc w kategorii 16-19 lat. Wielkie brawa i szacunek za ten występ. P. Motulewicz w biegu na 1200 m zajęła II msc. Natomiast dwoje uczniów klasy pierwszej- Julita Glińska i Wiktor Czarniecki, pokonało trasę 400 m. Wielkie gratulacje wszystkim zawodnikom. Nieocenioną pomocą był wolontariat naszych uczniów podczas „13”. Zabezpieczali oni trasę dla biegnących, podawali wodę i wręczali pamiątkowe medale wszystkim uczestnikom biegów, dbali o porządek i bezpieczeństwo uczestników: członkowie SKS –u S. Żukowski, J. Golubiewski- 4 a, M. Gorlewska, Z. Jachimowicz, E. Miłowicka, E. Antonowicz, R. Piwek, M. Pojawa- 2a,M. Muster 3c, A. Miluć 2d oraz O. Kozłowska, G. Wiszowata, N. Wróblewska, Ł. Chojnacki- 3c, K. Gutowska, J. Jankowska, E. Czajkowska- 2a, D. Dwojakowska- 3d.