Laureaci otrzymali stypendia Burmistrza Olecka PDF Drukuj Email
środa, 01 czerwca 2011 10:57

fot. W. Jegliński

Uczniowie naszej szkoły stypendystami Burmistrza Olecka

W dniu 31 maja 2011r. podczas Sesji Rady Miejskiej Burmistrz Olecka p. Wacław Olszewski wręczył naszym gimnazjalistom 4 stypendia naukowe  i 1 sportowe.

Stypendia naukowe II stopnia przyznane zostały 3 laureatom i finaliście Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie w roku szkolnym 2010/2011:

Historia ? Aleksander Papadopulos kl. III A, opiekun p. Anna Kaczor

Język francuski -  Maciej Maruszak  klasa II B, opiekun p. Wojciech Jegliński

Język rosyjski ?Eugeniusz Lios kl. II A, opiekun p. Bogumiła Makola

Geografia ? Hubert Lau kl. III A, opiekun p. Danuta Krupińska

O przyznanie uczniom stypendiów naukowych wystąpili ich opiekunowie.
Natomiast stypendium sportowe II stopnia otrzymała  Aleksandra Olszewska kl. III F za zajęcie I miejsca w Wojewódzkich Wiosennych Biegach Przełajowych dla Wiejskich Szkół pod honorowym patronatem Podsekretarza Stanu Ministerstwa Edukacji Narodowej Zbigniewa Włodkowskiego. O przyznanie stypendium sportowego wystąpił prezes MLKS ?Czarni? p.Józef  Wasilewski.

Wszystkim uczestnikom zmagań naukowych i sportowych,  ich rodzicom i nauczycielom składamy najserdeczniejsze gratulacje.

W. Jegliński

Zmieniony: środa, 01 czerwca 2011 11:11