VIII MEMORIAŁ WŁADYSŁAWA ŻUROWSKIEGO PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 lutego 2017 12:29

Na zakończenie Święta Szkoły, cała społeczność wraz z gościem p. Wojciechem Fortuną udała się do Hali „ Lega” w Olecku, aby wziąć udział w zmaganiach sportowych. Kibice, wraz z wychowawcami, zasiedli na trybunach a przedstawiciele klas stanęli do rywalizacji sportowej. Przeprowadzono 6 konkurencji, między innymi- bieg z kijkami, slalom na deskorolce oraz prowadzenie krążka kijem hokejowym.

Zawodnicy walczyli fair play, a kibice dopingowali swoich faworytów gorącymi brawami i hasłami, przygotowanymi specjalnie na tę okoliczność. I miejsce zdobyła kl.III e, II- kl.III a, III - kl.III d.   VIII memoriał zakończyło wspólne zdjęcie dyrekcji, p. Fortuny i wszystkich uczniów wraz z wychowawcami. Czekamy na kolejne święto i kolejne zmagania sportowe, może już na lodowisku? :-D

B. Kozłowska

Zmieniony: poniedziałek, 20 lutego 2017 21:31