Iskierki Dobra PDF Drukuj Email
niedziela, 04 grudnia 2016 01:00

ISKIERKI DOBRA ROZBŁYSNĄ W OLECKU!

Już w niedzielę, 4 grudnia 2016r. w godz. od 14.00 do 17.00, każdy z nas będzie mógł pomóc choremu Adrianowi podczas imprezy "Iskierki Dobra". Jak? To bardzo proste! Wystarczy przyjść i dobrze się bawić!

Zaczynamy o godz. 14:00 Galą Wolontariatu pod hasłem "Zróbmy coś fajnego", która odbędzie się w kinie Mazur. Godzinę później ruszamy na Plac Wolności, gdzie swoje występy rozpoczną: Studio Piosenki "Świetlik" z Suwałk, Studio Piosenki Olecko, Oleckie Echo oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Olecku.

Chętni będą mogli wziąć udział w rozgrzewce z Jolantą Jarosz, a na wszystkich będzie czekać ognisko, gorąca herbata i poczęstunek. Wspólne śpiewanie i ubieranie choinki wprowadzą nas w świąteczny nastrój.

Przez cały czas, każdy będzie mógł symbolicznie przybić piątkę Adrianowi kupując los o wartości 5 zł na loterii fantowej „Iskierki dobra dla Adriana”. Każdy los wygrywa podwójnie - fant dla kupującego i pomoc w opłaceniu delfinoterapii dla chorego chłopca.

Zróbmy wspólnie coś fajnego - widzimy się 4 grudnia!

Regulamin loterii fantowej