KOMUNIKAT Organizacja zajęć dydaktycznych szkoły podczas Rekolekcji Wielkopostnych
niedziela, 13 marca 2016 13:29

Informuję, że w dniach 14.03, 15.03, 16.03.2016r. uczniowie wszystkich klas Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku będą uczestniczyć w Rekolekcjach Wielkopostnych.

Zajęcia dydaktyczne zostaną skrócone o 5 minut i będą prowadzone zgodnie z obowiązującym tygodniowym planem, według następującego rozkładu:

Podczas Rekolekcji Wielkopostnych w dniach 14, 15, 16 marca 2016 r. uczniowie z pozostałych zajęć są zwolnieni.

Nauczyciele będą sprawować opiekę nad bezpieczeństwem uczniów w drodze do i ze świątyni zgodnie z poniższym wykazem w tabeli. O godzinie 12.15 - planowane wyjście zorganizowaną grupą do kościoła NMP Królowej Polski. Uczestnictwo uczniów w rekolekcjach w kościele - od 12.30 do ok. 13.30.

Po rekolekcjach młodzież gimnazjalna z Olecka sprzed kościoła wraca do domu, a uczniowie dojeżdżający z nauczycielami wracają do szkoły.

Uczniowie nieuczęszczający na naukę religii w szkole zostają pod opieką nauczycieli biblioteki (6 i 7 godz. lekcyjna).

Barbara Taraszkiewicz

Dyrektor Gimnazjum nr 2