MPKZ-P

Archiwum

Turniej o puchar Dyrektora I LO PDF Drukuj Email
niedziela, 19 kwietnia 2015 08:47

14 kwietnia 2015r. na zaproszenie I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Olecku,  drużyna naszych siatkarek wzięła udział w turnieju towarzyskim o puchar Dyrektora I LO. W turnieju wzięły także udział zawodniczki z Gimnazjum w Wieliczkach i zespół Gospodyń z I LO. Grano systemem "każdy z każdym", 3 sety. Wylosowaliśmy nr 1.

Jak nr 1 to pierwszy mecz w turnieju z nr 2, czyli z Gimnazjum w Wieliczkach. Drużyna naszej szkoły w bardzo dobrym stylu wygrała to spotkanie 3 : 0. Drugi mecz to spotkanie siatkarek z Wieliczek z  drużyną I LO. Ten mecz zakończył się wynikiem 3 : 0 dla LO. Trzeci mecz to konfrontacja drużyny naszej szkoły z Gospodyniami. Starsze koleżanki z LO wygrały to spotkanie 2 : 1. Udało nam się "urwać" jednego seta (1 : 1), jednak w 3 secie Gospodynie były minimalnie lepsze.

Podczas uroczystego zakończenia Dyrektor I LO p. Leszek Olszewski podziękował wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację i wręczył pamiątkowe dyplomy i puchary. Zapraszał także serdecznie, aby wybrać po ukończeniu gimnazjum właśnie tę szkołę, w której jest tradycja drużyn piłki siatkowej.

Turniej przebiegał w miłej atmosferze, była okazja do sprawdzenia swoich możliwości sportowych i nawiązania nowych kontaktów towarzyskich.