SPOTKANIE Z RODZICAMI PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas I - III do udziału w ogólnoszkolnym spotkaniu, które odbędzie się w dniu 18 marca 2015 r. (środa). Spotkanie rozpocznie się o godz. 1700 i przebiegać będzie według następującego porządku:

1. 1700 1730 „Jak wesprzeć dziecko przed egzaminem gimnazjalnym i ukierunkować jego dalszą drogę edukacyjno-zawodową?” prelekcja szkolnego specjalisty skierowana do rodziców uczniów kl. III oraz nauczycieli i wychowawców gimnazjum - aula szkoły (s. 304)

2. 1730 – 1800 Spotkania z wychowawcami i wychowawcami wspomagającymi w salach lekcyjnych skierowane do rodziców kl. I-III. Wiodącym tematem spotkań będzie m. in.: przedstawienie bieżących efektów nauczania oraz pracy wychowawczej i opiekuńczej każdego ucznia, planowanie imprez integrujących zespoły uczniowskie, organizacja Rekolekcji Wielkopostnych

3. 1810 - 1900 Indywidualne konsultacje z  nauczycielami poszczególnych zajęć edukacyjnych.

4. 1810 - 1840 Spotkanie z rodzicami goszczącymi  młodzież ze szkół partnerskich (Węgry, Włochy, Francja, Bułgaria).

Główna tematyka spotkania: organizacja V Międzynarodowej Konferencji oraz wizyty podsumowującej program Comenius „Uczenie się przez całe życie” realizowany w ramach projektu „Poznawanie Naszego Światowego Dziedzictwa”.

W imieniu społeczności gimnazjalnej

Anna Dorota Siemiatycka, dyrektor