Projekt boiska szkolnego PDF Drukuj Email

Założeniem naszego projektu edukacyjnego było dobre i mądre zagospodarowanie terenu przy szkole. Wykonaliśmy projekt boiska szkolnego. Zrobiliśmy jego pomiary oraz plan w skali. Ciekawym doświadczeniem dla nas było również obliczenie przybliżonych kosztów takiej inwestycji. Aby bardziej zilustrować projekt boiska szkolnego, wykonaliśmy plakat oraz makietę, które można zobaczyć w pracowni 206. Praca podczas projektu wyzwoliła w nas odpowiedzialność i kreatywność. Samodzielnie docieraliśmy do potrzebnych nam informacji. Negocjowaliśmy sposoby rozwiązań, dokonywaliśmy selekcji materiałów. Realizacja projektu miała charakter interdyscyplinarny. Oprócz umiejętności typowo matematycznych wykorzystaliśmy nasze umiejętności plastyczne oraz technologię informacyjną. Uczyliśmy się poprzez działanie, jednak musieliśmy się odwoływać do konkretnej wiedzy matematycznej.

Będzie nam miło, jeśli zobaczycie efekty naszej pracy.