Festiwal projektów edukacyjnych PDF Drukuj Email

fot. E. Tokajuk, W. Bukpaś

Dnia 24 czerwca 2014 roku odbył się w naszej szkole

festiwal projektów edukacyjnych.

We wtorek odbył się Festiwal Projektów Edukacyjnych, podczas którego uczniowie klas drugich, czyli uczestnicy realizowanych w tym roku projektów edukacyjnych, mogli zaprezentować swoim młodszym kolegom efekty swojej pracy, przekazać ideę pracy metodą projektu, a także zachęcić uczniów klas pierwszych do odpowiedniego wyboru oraz aktywności i pełnego zaangażowania w przyszłoroczne działania. Dodatkowo odbył się plebiscyt na najciekawszy projekt edukacyjny. Pierwsze miejsce zajął „Projekt boiska szkolnego” pod opieką p. Małgorzaty Pikus i p. Pawła Karandzieja. Miejsce drugie przypadło projektowi „Jak zostać świadomym opiekunem czworonoga?” pod opieką p. Elżbiety Łukasik. Trzecie miejsce zajął projekt „Literacki szlak słynnych Polaków w Wilnie”, którego opiekunem była p. Bogumiła Makola.

Dziękujemy zespołom projektowym za ciekawe prezentacje a wszystkim obecnym za miłą atmosferę podczas Festiwalu.

Elżbieta Łukasik, opiekun projektu

„Jak zostać świadomym opiekunem czworonoga?”

Zmieniony: czwartek, 26 czerwca 2014 23:24