Wybory do Oleckiej Rady Młodzieżowej PDF Drukuj Email
sobota, 15 marca 2014 10:50

fot. P. Karandziej

Kandydatami do Oleckiej Rady Młodzieżowej w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku byli Hanna Karsztun, Michał Polakowski, Gabriela Ryszkiewicz, Żaneta Szukieć, Anna Jessica Wasilewska  i Martyna Wróblewska. Do udziału w wyborach uprawnionych było 357 uczniów. Do Obwodowej Komisji Wyborczej powołani zostali: Jolanta Jeleniewicz, Anna Kaczor, Paweł Karandziej, Klaudia Kozłowska i Mateusz Żenda.

Komisja w wyniku przeprowadzonych wyborów 14 marca 2014 r. ustaliła następujące wyniki głosowania:

Liczba wyborców (uczniów), którym wydano karty do głosowania -269.

Liczba głosów ważnych – 262.

Frekwencja wyborcza wyniosła 75 %..

W wyniku przeprowadzonych wyborów  najwięcej głosów zdobyli: Żaneta Szukieć oraz  Michał Polakowski. To oni będą w dwuletniej kadencji radnymi Oleckiej Rady Młodzieżowej.

3 kwietnia 2014 r. odbędzie się w Ratuszu  inauguracyjna sesja 15 osobowej Oleckiej Rady Młodzieżowej.

Życzymy owocnej pracy na rzecz młodzieży naszego miasta!

Klaudia Kozłowska pod kierunkiem Jolanty Jeleniewicz

Zmieniony: wtorek, 08 kwietnia 2014 15:56