Absolwenci w bibliotece PDF Drukuj Email
środa, 09 października 2013 20:36

fot. D. Włodarska

Dnia 17 września 2013r. w bibliotece szkolnej odbyła się Wieczornica, którą zorganizowały nauczycielki bibliotekarki: Dorota Włodarska i Katarzyna Kozłowska. Odwiedziły nas absolwentki naszej szkoły: Paulina Jachimska – laureatka konkursów poetyckich, studentka prawa i dziennikarstwa oraz Iwona Wieczorek – studentka filologii rosyjskiej, które ucząc się w naszej szkole pracowały na rzecz biblioteki jako łączniczki.

Spotkanie gości z łącznikami otworzyła pani dyrektor, Anna Siemiatycka z panią wicedyrektor Beatą Prześniak. Paulina i Iwona podzieliły się z nami wspomnieniami o swojej działalności w gimnazjum oraz o aktualnych planach  na przyszłość.Pani wicedyrektor, Beata Prześniak została poproszona o przeczytanie wiersza              pt.„Zapominajka”, którego wysłuchaliśmy z wielkim zainteresowaniem. Gimnazjalistki:  Weronika Mogilska Ic oraz Zuzanna Kwiatkowska z klasy Ic odczytały nieopublikowane wiersze Pauliny, które napisała na konkurs poetycki. Iwona Wieczorek umiliła wieczór śpiewem oraz grą na gitarze. Dzięki wypiekom naszych rodziców przygotowaliśmy poczęstunek. Wszyscy bardzo mile wspominają ten wieczór. Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć.

Angelika Kamińska i Julia Kamińska

łączniczki biblioteczne