Smacznego :)

Wznowienie wydawania posiłków w roku szkolnym 2009/2010

rozpocznie się od dnia 14.09.2009 r.

Cena 1-go obiadu:

• dla ucznia                                         2,80 zł

• dla nauczycieli                                 6,44 zł

• dla pracowników adm. i obsługi    6,44 zł

ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY

w miesiącu czerwcu  2010 r. wynosi:

• UCZNIOWIE                                  -  44,80 zł
  • NAUCZYCIELE                             - 103,04 zł
  • PRACOWNICY ADM. I OBSŁUGI - 103,04  zł

1.06. - 15.06.2010 r. w godz. 12.00 - 14.00

PRACOWNICE STOŁÓWKI I KUCHNI SZKOLNEJ:

• INTENDENT                  - ANNA RYDZEWSKA
  • SZEF KUCHNI              - IRENA FILIPÓW
  • POMOC KUCHENNA  - REGINA PIENKOS
  • POMOC KUCHENNA  - HELENA KOZŁOWSKA
  • POMOC KUCHENNA   - ANNA RABKOWSKA

Regulamin korzystania ze stołówki szkolnej

Gimnazjum nr 2 w Olecku, ul. Słowiańska 1

1.      Ze stołówki szkolnej mogą korzystać wszyscy uczniowie oraz pracownicy szkoły.

2.      Zapisu na obiady dokonują rodzice, wypełniając druk deklaracji.

3.      Miesięczną, naliczaną „z góry”, opłatę za obiady należy uiścić do 15-go dnia każdego miesiąca w pokoju nr 116 lub wpłacając na konto Gimnazjum nr 2 w Olecku.

PKO BP O/Olecko

26 1020 4724 0000 3302 0007 5028

4.      W indywidualnych przypadkach możliwe jest przesunięcie terminu wpłaty, po wcześniejszym uzgodnieniu z intendentem.

5.      Osoby, które nie dokonają wpłaty w terminie, stracą możliwość korzystania z obiadu od dnia następnego, bez możliwości odliczenia kosztów tego obiadu.

6.      Odliczeń za czasową nieobecność dziecka na obiedzie dokonuje się w następnym miesiącu. Warunkiem uwzględnienia odliczeń jest zgłoszenie (osobiście w pok. nr 26 lub telefonicznie pod numerem 087 520 27 40) nieobecności dziecka w pierwszym dniu do godziny 8:30. Obiadów nie odwołuje wychowawca klasy.

7.      Rezygnację z obiadów zgłasza w formie pisemnej rodzic lub opiekun ucznia i reguluje opłatę do dnia rezygnacji.

8.      W przypadku wyjazdu lub wyjścia zorganizowanego (np. wycieczka szkolna), nieobecność na obiedzie należy zgłosić 1 dzień przed planowanym wyjściem.

9.      Obiady wydawane są w godzinach 10:35-14:00.

10. Obiady spożywane są w stołówce szkolnej.

11. Informacje dotyczące odpłatności za obiady zamieszczane są na tablicy ogłoszeń w stołówce szkolnej.

12. Konsekwencje finansowe za szkody materialne spowodowane przez dzieci w sposób umyślny ponoszą ich rodzice lub opiekunowie.

13. Niewłaściwe zachowanie ucznia w stołówce zgłaszane jest rodzicom (opiekunom prawnym) i wychowawcom.

14. REGULAMIN STOŁÓWKI SZKOLNEJ zamieszczony jest na tablicy ogłoszeń w stołówce szkolnej.