Aktualności 2005/2006

Jak tradycja stara każe najstarsi żakowie naszego gimnazjum tuż przed końcem roku sejmik zwany balem odprawili. Dnia 3 czerwca 2006r. strój galowy wziąwszy i humor znakomity do trzeciego piania kura radowali się i weselili.

Niekonwencjonalna ekspozycja naszych prac, talentów i uzdolnień.

Dnia 21 czerwca 2006r. w naszym gimnazjum, tak jak w całym kraju odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2005/2006. O godz. 9.30 uczniowie klas pierwszych i drugich zebrali się na placu przed szkołą, tam zostały wręczone nagrody za najwyższe osiągnięcia w nauce i zachowaniu, sporcie oraz za aktywną pracę na rzecz naszego gimnazjum. Po krótkiej uroczystości wszyscy udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Galeria zdjęć

Natomiast o godzinie 11.00 uczniowie klas trzecich na uroczystości zakończenia roku szkolnego spotkali się w sali kina ROK w Olecku.

Dnia 22 listopada 2005r. GKE zorganizował dyskotekę andrzejkową.