To już połowa !!!To już połowa !!! (102)
Gala Osiągnięć uczniowskich w I półroczu 2017/2018Gala Osiągnięć uczniowskich w I półroczu 2017/2018 (60)
XII Powiatowy Konkurs Kolęd „Szkolne kolędowanie”XII Powiatowy Konkurs Kolęd „Szkolne kolędowanie” (6)
Dla Babci i DziadkaDla Babci i Dziadka (7)
Etap szkolny „Sudoku”Etap szkolny „Sudoku” (11)
„Historia Warmii i Mazur”„Historia Warmii i Mazur” (24)
Magiczny Dzień Bożonarodzeniowych ŻyczeńMagiczny Dzień Bożonarodzeniowych Życzeń (97)
Apel z okazji Świąt Bożego NarodzeniaApel z okazji Świąt Bożego Narodzenia (28)
Spotkania wigilijne Spotkania wigilijne  (44)
W końcu na podium!W końcu na podium! (11)
Światło WolnościŚwiatło Wolności (4)
Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora  Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w OleckuMikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku (42)
Bioróżnorodność lasuBioróżnorodność lasu (11)
Próbny egzamin gimnazjalny 2017 CZĘŚĆ JĘZYKÓW OBCYCHPróbny egzamin gimnazjalny 2017 CZĘŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH (12)
Próbny egzamin gimnazjalny 2017 CZĘŚĆ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZAPróbny egzamin gimnazjalny 2017 CZĘŚĆ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA (9)
Próbny EGZAMIN GIMNAZJALNY 2017 CZĘŚĆ HUMANISTYCZNAPróbny EGZAMIN GIMNAZJALNY 2017 CZĘŚĆ HUMANISTYCZNA (10)
Rzeżba w plastelinieRzeżba w plastelinie (15)
Gala Wolontariatu CaritasGala Wolontariatu Caritas (7)
Wolontariat gimnazjalistów - Świąteczna Zbiórka ŻywnościWolontariat gimnazjalistów - Świąteczna Zbiórka Żywności (16)
Andrzejki 2017Andrzejki 2017 (80)
Sukces andrzejkowego wydania gazetki szkolnej „Byle do Dzwonka”Sukces andrzejkowego wydania gazetki szkolnej „Byle do Dzwonka” (8)
Filtrem wyciskane,  czyli krople czystej wodyFiltrem wyciskane, czyli krople czystej wody (32)
Warto dbać o zdrowie i jakość życiaWarto dbać o zdrowie i jakość życia (21)
„Włącz nas – animacje międzykulturowe w Argentynie”„Włącz nas – animacje międzykulturowe w Argentynie” (22)
Wycieczka klasy humanistycznejWycieczka klasy humanistycznej (6)
Globalny bieg po zdrowieGlobalny bieg po zdrowie (21)
Wszyscy zwyciężyliśmy w V Leśnym Crossie NiepodległościWszyscy zwyciężyliśmy w V Leśnym Crossie Niepodległości (9)
 Świetlica - Jesienne nastroje Świetlica - Jesienne nastroje (41)
Strefa wysokich lotów klasy 2 CStrefa wysokich lotów klasy 2 C (25)
Las – dobrem ponadczasowym i ogólnoświatowymLas – dobrem ponadczasowym i ogólnoświatowym (12)
Ogólnopolski Tydzień KarieryOgólnopolski Tydzień Kariery (4)
Białostocki dzieńBiałostocki dzień (32)
Oddział przedszkolny - 3.11 Szkolny etap konkursu recytatorskiegoOddział przedszkolny - 3.11 Szkolny etap konkursu recytatorskiego (11)
Oddział przedszkolny - 25.10 Przedszkolaki w indiańskiej wiosceOddział przedszkolny - 25.10 Przedszkolaki w indiańskiej wiosce (22)
Oddział przedszkolny - 27.10 Spotkanie z policjantkaOddział przedszkolny - 27.10 Spotkanie z policjantka (4)
Oddział przedszkolny - 30.10 Jesienią dbamy o zdrowieOddział przedszkolny - 30.10 Jesienią dbamy o zdrowie (21)
Oddział przedszkolny - 31.10 W szkolnej biblioteceOddział przedszkolny - 31.10 W szkolnej bibliotece (3)
Oddział przedszkolny - DENOddział przedszkolny - DEN (6)
Oddział przedszkolny - Bal Wszystkich ŚwiętychOddział przedszkolny - Bal Wszystkich Świętych (11)
Oddział przedszkolny - Konkurs KernOddział przedszkolny - Konkurs Kern (64)
Oddział przedszkolny - Konkurs Pieśni PatriotycznejOddział przedszkolny - Konkurs Pieśni Patriotycznej (5)
„Nieśmiertelna póki my żyjemy, niepodzielna w naszych sercach trwa”„Nieśmiertelna póki my żyjemy, niepodzielna w naszych sercach trwa” (30)
Porządkowanie cmentarza ewangelickiegoPorządkowanie cmentarza ewangelickiego (22)
Pływanie DrużynowePływanie Drużynowe (2)
Tenis stołowyTenis stołowy (4)
Nasze Spotkanie ze SztukąNasze Spotkanie ze Sztuką (11)
Mazurski Park KrajobrazowyMazurski Park Krajobrazowy (34)
Dzień Edukacji NarodowejDzień Edukacji Narodowej (61)
7 Światowy dzień tabliczki mnożenia7 Światowy dzień tabliczki mnożenia (170)
Mistrzostwa Powiatu Oleckiego w piłce nożnej dziewcząt i chłopcówMistrzostwa Powiatu Oleckiego w piłce nożnej dziewcząt i chłopców (7)
Jesienna wędrówka brzegiem jezioraJesienna wędrówka brzegiem jeziora (26)
IX Biegi z KlioIX Biegi z Klio (14)
Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w wielobojach LaMistrzostwa Województwa WMZ LZS w wielobojach La (20)
Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopcówSztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców (31)
 Wolontariusze w działaniu – Podziel się dobrym posiłkiem Wolontariusze w działaniu – Podziel się dobrym posiłkiem (12)
Nasze pierwsze klasowe ogniskoNasze pierwsze klasowe ognisko (22)
Wolontariusze w działaniuWolontariusze w działaniu (12)
Koncert - Spektakl BiblijnyKoncert - Spektakl Biblijny (7)
Otwarte Biegi dla Dzieci, Młodzieży i DorosłychOtwarte Biegi dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych (13)
Lekkoatletyczne, Międzywojewódzkie Mistrzostwa U 16Lekkoatletyczne, Międzywojewódzkie Mistrzostwa U 16 (11)
 Ogólnoszkolne inauguracyjne spotkanie z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku Ogólnoszkolne inauguracyjne spotkanie z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku (9)
Spotkanie z Policjantką Bezpieczna droga do szkołySpotkanie z Policjantką Bezpieczna droga do szkoły (13)
Gminna Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w OleckuGminna Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku (52)
-------------- Archiwum: Rok szkolny 2016/2017-------------- Archiwum: Rok szkolny 2016/2017
-------------- Archiwum: Rok szkolny 2015/2016-------------- Archiwum: Rok szkolny 2015/2016