GALERIA
„Kiedy masz jakieś wątpliwości, idź do biblioteki”„Kiedy masz jakieś wątpliwości, idź do biblioteki” (10)
Świąteczna Zbiórka ŻywnościŚwiąteczna Zbiórka Żywności (14)
Andrzejki 2018Andrzejki 2018 (62)
 Andrzejki w klasie 1a Andrzejki w klasie 1a (17)
Świetlica - Andrzejki 2018Świetlica - Andrzejki 2018 (36)
Rok  dla NiepodległejRok dla Niepodległej (10)
Wieczornica dla Niepodległej Mój dom, moja ojczyznaWieczornica dla Niepodległej Mój dom, moja ojczyzna (12)
Dzień Pluszowego Misia u świetliczaków - klasy IDzień Pluszowego Misia u świetliczaków - klasy I (13)
"Zośka i skarb piratów" (8)
Tydzień Edukacji GlobalnejTydzień Edukacji Globalnej (30)
Tydzień Edukacji Globalnej: „Aby świat był lepszy?” To mnie (nie) dotyczy.Tydzień Edukacji Globalnej: „Aby świat był lepszy?” To mnie (nie) dotyczy. (17)
Tydzień Edukacji Globalnej -  grywalizowali z „Czystą i dostępną energią”Tydzień Edukacji Globalnej - grywalizowali z „Czystą i dostępną energią” (21)
Z biegiem rzeki Legi - etap nr 5 - epilogZ biegiem rzeki Legi - etap nr 5 - epilog (47)
Mistrzostwa Powiatu SZS w koszykówce dziewcząt i chłopcówMistrzostwa Powiatu SZS w koszykówce dziewcząt i chłopców (9)
Udział w próbnym alarmie przeciwpożarowymUdział w próbnym alarmie przeciwpożarowym (4)
Wyjście do kina na spektakl o Czerwonym KapturkuWyjście do kina na spektakl o Czerwonym Kapturku (9)
Wiersze o tematyce jesiennejWiersze o tematyce jesiennej (8)
Udział w quizie o tematyce patriotycznejUdział w quizie o tematyce patriotycznej (10)
Uczniowie zerówek samodzielnie komponują śniadanie z przygotowanych składnikówUczniowie zerówek samodzielnie komponują śniadanie z przygotowanych składników (10)
Spotkanie z policjantką z posterunku w OleckuSpotkanie z policjantką z posterunku w Olecku (4)
„Rekord dla Niepodległej”„Rekord dla Niepodległej” (33)
VI Cross Niepodległości.VI Cross Niepodległości. (8)
Krzysztof Szatrawski w OleckuKrzysztof Szatrawski w Olecku (8)
100 osób biega 100m w 100-ą rocznicę Odzyskania Niepodległości przez POLSKĘ.100 osób biega 100m w 100-ą rocznicę Odzyskania Niepodległości przez POLSKĘ. (36)
100 lat Niepodleglosci100 lat Niepodleglosci (81)
Ognisko klas I i II SPOgnisko klas I i II SP (25)
„Bal Wszystkich Świętych”„Bal Wszystkich Świętych” (73)
Mistrzostwa Powiatu SZS – Srebro dla siatkarzy, Brąz dla siatkarek.Mistrzostwa Powiatu SZS – Srebro dla siatkarzy, Brąz dla siatkarek. (10)
MISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO SZS W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT  I CHŁOPCÓW - HALA LEGA W OLECKUMISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO SZS W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - HALA LEGA W OLECKU (8)
Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Drużynowym Tenisie StołowymMistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym (5)
Ogólnoszkolne inauguracyjne spotkanie z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2  im. Mikołaja Kopernika w Olecku odbyło się w środę 19 września 2018 r.Ogólnoszkolne inauguracyjne spotkanie z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku odbyło się w środę 19 września 2018 r. (20)
Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w mini piłce ręcznejMistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w mini piłce ręcznej (4)
Złoto i brąz dla pływaków!Złoto i brąz dla pływaków! (14)
Wycieczka rowerowa z ogniskiemWycieczka rowerowa z ogniskiem (23)
100 lat Niepodległej100 lat Niepodległej (5)
Wieczornica „ Z myślą o  Niepodległej”Wieczornica „ Z myślą o Niepodległej” (4)
Bicie rekordu w resuscytacji krążeniowo – oddechowej w Hali Lega w OleckuBicie rekordu w resuscytacji krążeniowo – oddechowej w Hali Lega w Olecku (13)
„Jesień w poezji”„Jesień w poezji” (19)
Święty Jan Paweł II – rocznica pontyfikatuŚwięty Jan Paweł II – rocznica pontyfikatu (2)
Z biegiem rzeki Legi – etap nr 4Z biegiem rzeki Legi – etap nr 4 (24)
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i ChłopcówMistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców (4)
Sprawozdanie z akademii z okazji Dnia Edukacji NarodowejSprawozdanie z akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej (42)
Ognisko integracyjne klas 4a i 4b.Ognisko integracyjne klas 4a i 4b. (27)
Z biegiem rzeki Legi – etap nr 3Z biegiem rzeki Legi – etap nr 3 (34)
Nasza szkoła zorganizowała Galę Stypendiów Burmistrza 2018Nasza szkoła zorganizowała Galę Stypendiów Burmistrza 2018 (33)
Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w piłce nożnej dziewcząt.Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w piłce nożnej dziewcząt. (6)
VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w „Dwójce”VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w „Dwójce” (7)
Halowa piłka nożnaHalowa piłka nożna (18)
Wybory do ORMWybory do ORM (17)
Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych.Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych. (11)
„Żegnaj lato na rok, stoi jesień za mgłą, czekamy wszyscy tu, pamiętaj, żeby wrócić znów…”„Żegnaj lato na rok, stoi jesień za mgłą, czekamy wszyscy tu, pamiętaj, żeby wrócić znów…” (2)
Z biegiem rzeki Legi – etap nr 2Z biegiem rzeki Legi – etap nr 2 (57)
Inauguracja „ czwartków la”.Inauguracja „ czwartków la”. (4)
Bezpieczna Droga do Szkoły – spotkanie z Panią policjantBezpieczna Droga do Szkoły – spotkanie z Panią policjant (4)
X Zamkowe Biegi z KlioX Zamkowe Biegi z Klio (36)
Z biegiem rzeki Legi – etap nr 1Z biegiem rzeki Legi – etap nr 1 (59)
Francuskie wakacjeFrancuskie wakacje (6)
Świetlicowe Świetlicowe "Igraszki z Intelektem" (12)
Ognisko Integracyjne klasy III COgnisko Integracyjne klasy III C (4)
XVIII Międzynarodowy Marsz Pamięci Zesłańców SybiruXVIII Międzynarodowy Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru (14)
Kasztaniaki - jesienne prace klas 5Kasztaniaki - jesienne prace klas 5 (38)
Inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019Inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019 (42)
-------------- Archiwum: Rok szkolny 2017/2018-------------- Archiwum: Rok szkolny 2017/2018
-------------- Archiwum: Rok szkolny 2016/2017-------------- Archiwum: Rok szkolny 2016/2017
-------------- Archiwum: Rok szkolny 2015/2016-------------- Archiwum: Rok szkolny 2015/2016