GALERIA
XIX Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w LA – igrzyska MłodzieżyXIX Halowe Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w LA – igrzyska Młodzieży (19)
Rywalizacja lekkoatletyczna.Rywalizacja lekkoatletyczna. (9)
Wyniki XVI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Wacława Klejmonta pt. Poeci Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny”. Z cyklu imprez : „Cudze chwalicie, swego nie znacie…”Wyniki XVI Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Wacława Klejmonta pt. Poeci Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny”. Z cyklu imprez : „Cudze chwalicie, swego nie znacie…” (120)
XIV Powiatowy Konkurs Kolęd „Szkolne Kolędowanie”XIV Powiatowy Konkurs Kolęd „Szkolne Kolędowanie” (12)
XI Memoriał im. Władysława ŻurowskiegoXI Memoriał im. Władysława Żurowskiego (36)
Klasa 2a realizuje projekt czytelniczy Czytam z klasą lekturki spod chmurki.Klasa 2a realizuje projekt czytelniczy Czytam z klasą lekturki spod chmurki. (20)
Podsumowanie Świątecznych Konkursów PlastycznychPodsumowanie Świątecznych Konkursów Plastycznych (18)
Jasełka 2019Jasełka 2019 (31)
Wigilie klasowe 2019Wigilie klasowe 2019 (20)
Klasy 2a i 3b w Centrum Symulacji MedycznejKlasy 2a i 3b w Centrum Symulacji Medycznej (18)
Świąteczna Zbiórka ŻywnościŚwiąteczna Zbiórka Żywności (12)
Tydzień Edukacji Globalnej „Zmieniajmy świat małymi krokami – działania na rzecz klimatu”Tydzień Edukacji Globalnej „Zmieniajmy świat małymi krokami – działania na rzecz klimatu” (20)
NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCINARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI (30)
Mistrzostwa Powiatu SZS w Minipiłce Nożnej DziewczątMistrzostwa Powiatu SZS w Minipiłce Nożnej Dziewcząt (5)
MISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO SZS W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄTMISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO SZS W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT (8)
XV Gminny Konkurs Pieśni PatriotycznejXV Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej (15)
Szkolne eliminacje do XV Gminnego Konkursu Pieśni PatriotycznejSzkolne eliminacje do XV Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej (9)
Konkurs ekologiczny Konkurs ekologiczny "Drugie życie śmieci" (10)
Gry zespołowe – koszykówka.Gry zespołowe – koszykówka. (5)
Mistrzostwa Powiatu SZS w Pływaniu DrużynowymMistrzostwa Powiatu SZS w Pływaniu Drużynowym (6)
XXVIII Oleckie, Otwarte Biegi dla Dzieci, Młodzieży i DorosłychXXVIII Oleckie, Otwarte Biegi dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych (11)
MISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO SZS W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYMMISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO SZS W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM (12)
0 B z wizytą u strażaków0 B z wizytą u strażaków (6)
Akademia z okazji Dnia Edukacji NarodowejAkademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej (35)
Reprezentacja Dwójki na Biegach KLIOReprezentacja Dwójki na Biegach KLIO (10)
Sztafetowe Biegi PrzełajoweSztafetowe Biegi Przełajowe (10)
Europejski Tydzień Języków Obcych.Europejski Tydzień Języków Obcych. (39)
Pożegnanie lata i powitanie jesieni w Suwalskim Parku KrajobrazowymPożegnanie lata i powitanie jesieni w Suwalskim Parku Krajobrazowym (40)
Sprzątaliśmy Wiewiórczą ŚcieżkęSprzątaliśmy Wiewiórczą Ścieżkę (27)
Lekcja ekologii w naszej szkoleLekcja ekologii w naszej szkole (34)
 XIX Międzynarodowy Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru XIX Międzynarodowy Marsz Pamięci Zesłańców Sybiru (12)
Gminna inauguracja roku szkolnego 2019/2020Gminna inauguracja roku szkolnego 2019/2020 (67)
-------------- Archiwum: Rok szkolny 2018/2019-------------- Archiwum: Rok szkolny 2018/2019
-------------- Archiwum: Rok szkolny 2017/2018-------------- Archiwum: Rok szkolny 2017/2018
-------------- Archiwum: Rok szkolny 2016/2017-------------- Archiwum: Rok szkolny 2016/2017
-------------- Archiwum: Rok szkolny 2015/2016-------------- Archiwum: Rok szkolny 2015/2016