Nasza Filmoteka
Absolwenci 2016/2017 - film krótkometrażowy PDF Drukuj Email
środa, 14 czerwca 2017 00:50

Przyćmienie Pobierz

Plik w dobrej jakości absolwenci 2017.mp4 (156MB)

Majowe Święta PDF Drukuj Email
czwartek, 05 maja 2016 00:12

"Teatrzyk Zielona Gęś" przedstawia... PDF Drukuj Email
środa, 04 maja 2016 00:14

Dzień Bożonarodzeniowych Życzeń 2015 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 stycznia 2016 22:24

Polonez 2014 w wykonaniu nauczycieli i uczniów Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Nauczyciel
czwartek, 19 czerwca 2014 09:57

wyk. E. Tokajuk
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

fot. W. Bukpaś, E. Tokajuk

Film prezentujący naszą szkołę! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 grudnia 2013 00:02

W ramach realizacji projektu "Comenius" powstał film przedstawiający naszą szkołę. Montażu nagrania podjął się jeden z naszych uczniów - Piotr Kosiński.

Czy oko kamery było łaskawe dla naszego Gimnazjum? Aby się o tym przekonać, zapraszamy do obejrzenia filmu.

Europejski Dzień Języków Obcych PDF Drukuj Email
środa, 06 listopada 2013 22:24

Uczniowie naszej szkoły, biorący udział w projekcie Comenius Showing Our World Herritage "Poznawanie Naszego Światowego Dziedzictwa",  zorganizowali 26 września 2013r. obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych.

Szkolne korytarze zdobiły ręcznie wykonane plakaty promujące naukę języków obcych.

Aby przybliżyć uczniom i nauczycielom z innych krajów nasze język i kulturę uczennice: Anna Jessica Wasilewska (3d), Justyna Kempisty (3b), Anna Szwędrys (3b), Barbara Kamińska (2b), Maja Kłoczko (2b), Marta Kisielewska (1d) i Olga Bielenica (1d) zaśpiewały kanon ,,Panie Janie’’,

Przyćmienie Pobierz

a Barbara Kamińska zaśpiewała polski utwór ludowy pt. ,,Czerwone Jabłuszko”.

Przyćmienie Pobierz

Przeczytany został również przez Maję Kłoczko (2b) fragment książki Roalda Dahla ,,Charlie i fabryka czekolady’’ w języku polskim.

Przyćmienie Pobierz

Nasi partnerzy z Węgier, Włoch , Francji i Bułgarii wykonali podobne nagrania w swoich językach ojczystych.

Wyniki pracy uczniów (zarówno z naszej szkoły jak i z innych szkół partnerskich) zostały zamieszczone na stronie internetowej projektu. Jeśli chcecie posłuchać kanonu ,,Panie Janie’’ lub fragmentu książki ,,Charlie i fabryka czekolady’’ po węgiersku,  włosku,  francusku lub bułgarsku odwiedźcie stronę:

Cieszymy się bardzo, że w naszej szkole realizowany jest projekt, który pozwala nam poznać języki, tradycje i zwyczaje innych krajów europejskich.

Agata Bielenica, 1d

Małgorzata Kosińska, koordynator

Projekt edukacyjny - "Spacer po szkole" PDF Drukuj Email
wtorek, 05 listopada 2013 20:35

Polonez 2012 w wykonaniu uczniów Gimnazjum nr 2 w Olecku PDF Drukuj Email
środa, 27 czerwca 2012 21:10

(kliknij by zobaczyć film)

Zarazem zapraszamy do nowego działu na stronie:

Uczniowie > Nasza Filmoteka

Zachęcam do Tworzenia filmów i przesyłania ich na stronę :)

Walentynki - film uczniowski. PDF Drukuj Email
środa, 16 lutego 2011 22:57

Prezentacja filmiku z walentynek, które odbyły się w naszym gimnazjum dnia 14.02.2011 na piątej godzinie lekcyjnej.

Zdjęcia i montaż: Maciej Zalewski kl. III E

>link do filmiku<

Z okazji "Święta Zakochanych" Samorząd Uczniowski zorganizował dnia 14.02.2011r.  pocztę Walentynkową dzięki, której wszyscy uczniowie mogli przekazać kartki oraz prezęciki swojej ukochanej osobie oraz swoim ulubionym nauczycielom.  Najwięcej Walentynek zebrały klasy 3e , 2b, oraz 1a i 1b.

Dziękuje wszystkim za pomoc przy tej akcji.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego:

Jakub Dziubiński

/- - - - - - - - - -
?Słowo od administratora? ;-) Filmik bardzo fajny :) szkoda że taki krótki ale za to ciekawie zrobiony :-) Zachęcam do dalszego tworzenia filmików o naszej szkole :) jeśli będzie więcej takowych prac powstanie specjalny dział na stronie odnośnie filmów z Gimnazjum nr 2 w Olecku. Obecnie filmik ląduje w dziale >osiągnięcia<.

Zmieniony: czwartek, 17 lutego 2011 23:50