Projekt eTwinning PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 września 2013 17:59

Drodzy Uczniowie!

Z przyjemnością informujemy, że nasze gimnazjum  otrzymało akceptację wniosku projektu złożonego w Narodowej Agencji programu Comenius w ramach programu "Uczenie się przez całe życie" (Lifelong Learning Programme). Tytuł projektu realizowany w ramach programu – Comenius. Partnerskie Projekty Szkół - brzmi: „Showing Our Worl Heritage” (Poznawanie Naszego Światowego Dziedzictwa).

Projekt będzie trwał dwa lata (2013- 2015). Uczestnikami projektu są szkoły z  Węgier, Bułgarii, Francji, Włoch i Polski. Kwota dofinansowania, którą  otrzymaliśmy, wynosi  20 000 euro. Zostanie ona przeznaczona na działania lokalne związane z realizacją założeń projektu oraz na pokrycie kosztów wyjazdów zagranicznych dla co najmniej 24 osób. Udział w projekcie będzie dla uczniów i nauczycieli wspaniałą okazją do poznania innych kultur podczas wyjazdów zagranicznych, a także do pokazania naszego regionu,  gminy i kraju gościom z innych państw.

Więcej informacji w zakładce Comenius na naszej stronie.

Małgorzata Kosińska