Komunikat dotyczący przeprowadzenia testów diagnozujących z języka obcego nowożytnego dla uczniów klas pierwszych.
czwartek, 22 sierpnia 2013 23:41

Uprzejmie przypomina się, iż zaplanowany na dzień 2 września 2013 r. (poniedziałek) test kompetencji z języka obcego nowożytnego będącego kontynuacją języka ze szkoły podstawowej (język angielski na poziomie III.1), zostanie przeprowadzony w godz. 1100 - 1145.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji i przebiegu testu zostaną przekazane uczniom na spotkaniach z wychowawcami 2 września 2013 r. o godz. 945.

Poniża tabela przedstawia miejsce przeprowadzenia testów oraz liczbę przystępujących do nich uczniów.

Listy uczniów zdających w poszczególnych salach dostępne będą na tablicy informacyjnej.

Uwaga! Wszyscy uczniowie klas pierwszych mają obowiązek przystąpienia do testu.

Anna Siemiatycka - dyrektor