Spacer po szkole PDF Drukuj Email
sobota, 22 września 2012 11:30

(kliknij by zobaczyć galerię)

W ramach programu „Losy Bliskich na Wschodzie w Edukacji” po raz kolejny odwiedzili nas goście z dalekiego Omska i Ufy.

Zaprzyjaźnieni z Gimnazjum nr 2 nauczyciele, w towarzystwie Pani Dyrektor, zwiedzili szkołę, zapoznając się jednocześnie z podejmowanymi przez społeczność szkolną działaniami i osiągniętymi wspólnymi siłami sukcesami.

Uczestnicy „wycieczki” z zaciekawieniem śledzili zawartość gablot, które nie tylko zdobią korytarze, ale stanowią doskonałe źródło informacji o podejmowanych inicjatywach. W wymianie doświadczeń pomogła wizyta na kilku, odbywających się w tym czasie zajęciach, np. próbie chóru szkolnego oraz lekcjach organizowanych w ramach realizacji „Małego Archimedesa”. Uwagę gości szczególnie zwróciły sale wyposażone w zestawy multimedialne, dzięki którym lekcje są nie tylko bardziej atrakcyjne, ale i przynoszą lepsze efekty kształcenia.

Zapoznani z zasobami i ofertą programową nauczyciele otrzymali teczki promocyjne, których zawartość, m.in. gazetka „Byle do Dzwonka” czy folder reklamowy szkoły, pozwolą odświeżyć w pamięci mile spędzone w Gimnazjum nr 2 w Olecku chwile.

Magdalena Nyga

Zmieniony: sobota, 22 września 2012 19:14