Wiwat maj ... PDF Drukuj Email

fot. E. Tokajuk

Zdjęcia z apelu z okazji obchodów Święta Konstytucji 3 Maja
w dniu 30.04.2013 r.

Nie tylko trzeci, ale też pierwszy i drugi. 30. kwietnia cała społeczność naszej szkoły zebrała się w sali gimnastycznej, aby uczestniczyć w swoistej lekcji historii. Uczniowie klas: 2c, 2d i 1e przygotowali pod kierunkiem p. Jolanty Jeleniewicz i p. Elżbiety Borys uroczysty apel, podczas którego przypomnieli wydarzenia związane z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja, przekazali informacje o przypadającym 1 maja Święcie Pracy i obchodzonym 2 maja Dniu Flagi.

Uroczystość uświetnił występ szkolnego chóru prowadzony przez p. Renatę Lau, a zwłaszcza wzruszająca pieśń na zakończenie apelu.

Przedstawienie bardzo się podobało. Niewątpliwie nagrodą dla występujących było to, że wszyscy z uwagą i w skupieniu obejrzeli występ i uhonorowali go gromkimi brawami. Aktorom sprawiło wielką radość uznanie i podziękowanie wyrażone przez p. dyrektor Annę Dorotę Siemiatycką. Z pewnością chętnie wezmą udział w innych przedsięwzięciach.

Na sukces tego przedstawienia złożyła się praca wielu osób. P. Bogumiła Bajbak i p. Diana Zawistowska zadbały o dekorację sali, p. Tomasz Borowski o nagłośnienie, a p. Maciej Mularczyk o poczet sztandarowy. Pomocą służył także nieoceniony p. Jerzy Siwka. Nad całością czuwał p. Wiesław Bukpaś.

E. Borys

Zmieniony: piątek, 10 maja 2013 07:50