Projekt Edukacyjny: "Fajny zawód drogą do kariery" PDF Drukuj Email
niedziela, 28 kwietnia 2013 01:00

Przyćmienie Pobierz

Zakończył się projekt edukacyjny pt. "Fajny zawód drogą do kariery”, w którym staraliśmy się znaleźć odpowiedź na pytanie, jaka profesja w przyszłości będzie cieszyła się prestiżem i uznaniem? W tym celu przeprowadziliśmy wywiady z dyrektorami oleckich szkół średnich: z panem Leszkiem Olszewskim – Dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Olecku, z panią Beatą Stypułkowską – Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych i z panem dr Markiem Góryńskim – Dyrektorem Zespołu Szkół Technicznych w Olecku. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Kolejnym etapem naszego projektu było zadanie przeprowadzenia badania ankietowego uczniowskich preferencji wyboru przyszłego zawodu na poziomie gimnazjum i szkoły średniej w Olecku. Zebrane i opracowane informacje prezentujemy w postaci wykresów w programie Power Point. Przekonajcie się sami, które zawody są i będą atrakcyjne w przyszłości!

Wiktoria Pawłowska, Żaneta Szukieć, Olga Jankowska,
Kamil Januszczyk, Jakub  Jasiński.

Opiekun:

mgr W. Bukpaś