Sukces naszych uczniów na Konkursie Wiedzy Technicznej PDF Drukuj Email
wtorek, 09 kwietnia 2013 18:59

(fot. G. Romotowski)

Dnia 9 kwietnia 2013r. odbył się Konkurs Wiedzy Technicznej w siedzibie szkoły Zespołu Szkół Technicznych w Olecku.

Konkurs był podzielony na dwa etapy:

I etap - test wyboru z zagadnień mechaniczno-motoryzacyjnych, żywieniowych, elektryczno-elektronicznych.

II etap - zadania praktyczne z technologii mechanicznej oraz technologii murarstwa i tynkarstwa.

Po przeprowadzeniu zawziętej rywalizacji w dwóch etapach wyłoniono osoby z najwyższą punktacją.

I miejsce - Paweł Makowski
nagroda: tablet

II miejsce - Michał Bronikowski

nagroda: drukarka wielofunkcyjna

III miejsce - Przemysław Tomczyk

nagroda: słuchawki komputerowe

Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pamiątkowe oraz dyplomy za udział w konkursie.

Gratuluje zwycięzcom :-) jestem mile zaskoczony że trzy pierwsze miejsca przypadły dla młodzieży naszego gimnazjum, tak trzymać!. /opiekun konkursu/

Dziękuje ze udział i do zobaczenia na kolejnych konkursach które będą już niedługo:

- konkurs z ruchu drogowego

- konkurs kulinarny

więcej informacji u opiekuna w/w konkursów

G. Romotowski