Komunikat w sprawie organizacji pracy dydaktyczno-wychowawczej w dniu 21 marca 2013r. (czwartek) PDF Drukuj Email

W związku z wizytą J.E. Ks. Biskupa Jerzego Mazura SVD w naszej szkole w dniu 21 marca 2013 r. oraz udziałem społeczności uczniowskiej w pozostałych wydarzeniach zaplanowanych do realizacji w tym dniu, przedstawiam poniżej szczegółową organizację pracy szkoły:

1. 800 – 810 zajęcia lekcyjne we wszystkich oddziałach rozpoczynają się od godziny z wychowawcą  (sale lekcyjne zgodnie z przydziałem);

2. 820 – 845 udział całej społeczności szkoły w spotkaniu z J.E. Ks. Biskupem Jerzym  Mazurem SVD   (sala gimnastyczna);

3. 855 – 940 udział młodzieży kl. I-III w projekcji reportażu „Etiopia” Martyny Wojciechowskiej (sala gimnastyczna).

Przypominam młodzieży, iż w czwartek 21 marca 2013 obowiązuje strój galowy.

4. od 950 – (trzecia godzina lekcyjna) zajęcia będą realizowane według obowiązującego planu, z tym, że:

1. od 950 - 1150 wytypowani uczniowie klas III (odrębna lista), biorą udział
w „Wiosennej Gali Sztuk Walki” w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych. Zbiórka przed szkołą o godz. 945, wspólne wyjście pod opieką nauczycieli: mgr Beaty Kozłowskiej i mgr. Kamila Szarneckiego. Po imprezie uczniowie wracają na zajęcia lekcyjne (5, 6, 7 godz. lekcyjna),

2. od 1030 – 1330wytypowani uczniowie klas III (odrębna lista) biorą udział
w „Wiosennym parku naukowym” w Liceum Ogólnokształcącym  im. Jana Kochanowskiego  w Olecku. Zbiórka uczniów przed szkołą o godz. 1040 , wspólne wyjście pod opieką: mgr. Wiesława Bukpasia i mgr Justyny Lulewicz.

Jednocześnie informuję, iż tegoroczna edycja „Kangura Matematycznego” zostanie przeprowadzona w siedzibie Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego
w Olecku. Rozpoczęcie zawodów - godz. 900. Po konkursie wszyscy uczestnicy „Kangura” pozostają w LO i biorą udział w „Wiosennym parku naukowym”.  Koordynatorem i opiekunem uczestników zawodów jest: mgr Paweł Karandziej i mgr Dorota Włodarska.

5. 1055 – 1130 udział klas: 1a, 2b i 2c w otwarciu wystawy plakatów, prac nagrodzonych w konkursie karykatur „Stop zaśmiecaniu lasów” zorganizowanym pod patronatem Lasów Państwowych. Wystawę otworzy pan Piotr Wydra  - edukator Nadleśnictwa Olecko prelekcją nt. „Ochrona lasów przez człowieka dla człowieka” w związku
z obchodami Międzynarodowego Dnia Lasów, które zgodnie z rezolucją ONZ przypadają na dzień 21 marca 2013r. (aula szkoły). Opiekę sprawują nauczyciele: mgr Anna Kaczor, mgr Adam Wyszyński i ks. Rafał Małota.

Anna Dorota Siemiatycka, dyrektor