Spotkanie z rodzicami – 10.04.2013 r. PDF Drukuj Email
środa, 10 kwietnia 2013 01:00

W związku z rekolekcjami wielkopostnymi oraz dodatkowymi zadaniami, realizowanymi w szkole, nastąpiła zmiana terminu indywidualnych konsultacji z nauczycielami w ramach tzw. „Otwartej środy”.

Spotkanie z Rodzicami, które będzie miało formę ogólnych spotkań klasowych z wychowawcami, odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2013 r. (środa) o godz. 1700 według następującego porządku:

1700 – 1745 Spotkanie ogólne rodziców uczniów klas III z dyrekcją i pracownikami szkoły w auli (s. 304).

Tematyka:

1. Wprowadzenie do spotkania z rodzicami – dyrektor Anna Dorota Siemiatycka.

2. „Jak wesprzeć dziecko przed egzaminem gimnazjalnym?” – prelekcja, pedagog szkolny Dorota Gorlo-Szczecina.

3. Prezentacja oferty edukacyjnej szkół średnich.

1745 – 1830 Spotkania rodziców z wychowawcami / asystentami wychowawców w salach lekcyjnych.

Szczegółowa tematyka spotkań klasowych zostanie przedstawiona i omówiona podczas klasowych  zebrań z wychowawcami.

Serdecznie zapraszam

w imieniu Rady Pedagogicznej