Szkolna grupa cheerleaderek PDF Drukuj Email
wtorek, 12 lutego 2013 22:09

Szkolna grupa cheerleaderek

Połączenie tańca, gimnastyki i dozy brawury to doskonała mieszanka, dzięki której  zespół cheeleaderek Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika dopinguje drużyny sportowe do walki.

Grupa dziewcząt pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego – pani Beaty Kozłowskiej – rozpoczęła działalność w listopadzie 2012 roku. Cheerleaderki Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku swoimi występami ubarwiły następujące imprezy: Turniej Piłki Ręcznej z okazji otwarcia hali widowiskowo-sportowej „Lega”, Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Niesłyszących, mecze ligowe drużyny piłki ręcznej Czarni Olecko.

Motywacją do pracy dla młodego zespołu jest, prócz wyśmienitej zabawy, integracji w grupie i wsparcia zawodników w dążeniach do zdobycia podium, promowanie zdrowego stylu życia.

Uwaga! Konkurs!

Wymyśl nazwę dla szkolnego zespołu cheerleaderek. Zgłoś się z propozycją do pani Beaty Kozłowskiej bądź innego nauczyciela wychowania fizycznego. Zdobądź nagrodę niespodziankę i ciesz się faktu, że od tej pory zespół będzie funkcjonował pod nadaną przez ciebie, podkreślającą charakter grupy gimnastyczno-tanecznej nazwą.

Termin składani propozycji ubiega 18 lutego 2013 roku, w poniedziałek.

Magdalena Nyga