Ogólnoszkolne spotkanie z Rodzicami PDF Drukuj Email

na ogólnoszkolne spotkanie,

które odbędzie się 16 stycznia 2013 r. (środa) o godz. 1630

według następującego porządku:

1630 – 1700 Spotkanie ogólne Rodziców z Dyrekcją i Radą Pedagogiczną w auli szkoły (s. 304).
Tematyka:

1. Przedstawienie prezentacji nt. „Podsumowania działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej szkoły w I półroczu roku szkolnego 2012/2013”

– Anna Siemiatycka-dyrektor, Dorota Gorlo-Szczecina-pedagog

1700 – 1800 Spotkania rodziców z wychowawcami /asystentami   w salach lekcyjnych.

Podczas spotkań zostaną podjęte między innymi zagadnienia:

1. Przedstawienie efektów pracy dydaktycznej, wychowawczej i profilaktycznej danego oddziału oraz efektów współpracy z rodzicami w I półroczu 2012/2013r.

2. Podjęcie wspólnych ustaleń z rodzicami, w zakresie działań wspierających pracę dydaktyczno-wychowawczą i opiekuńczą klasy w II półroczu.

3. Przedstawienie zmodyfikowanej oferty zajęć pozalekcyjnych w II półroczu roku szkolnego 2012/2013.

4. Przedstawienie planu działań w zakresie organizacji wypoczynku i rekreacji podczas ferii zimowych 2013.

Szczegółowa tematyka spotkań klasowych zostanie przedstawiona i omówiona na zebraniach klasowych  z wychowawcami.

Po spotkaniach z wychowawcami/asystentami, w godz. 1800 - 1900, będzie możliwość indywidualnych konsultacji z nauczycielami danych zajęć edukacyjnych.

W imieniu Rady Pedagogicznej

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku