Realizacja obowiązkowych zajęć wychowania fizycznego na pływalni PDF Drukuj Email
wtorek, 20 listopada 2012 21:51

Uprzejmie informuję, iż począwszy od grudnia 2012 roku planowana jest realizacja obowiązkowych zajęć wychowania fizycznego na pływalni w formie zajęć sprawnościowo-zdrowotnych w wymiarze 90 minut raz w miesiącu zgodnie z harmonogramem zajęć dostępnym na stronie internetowej szkoły i tablicy ogłoszeń. Czas trwania zajęć obejmuje m.in: zajęcia na pływalni w wymiarze ok. 60 min. oraz czynności organizacyjno-porządkowe (ok. 30 min.). Odpowiedzialność za jakość dydaktyczną i wychowawczą prowadzonych zajęć oraz bezpieczeństwo uczniów ponoszą nauczyciele wychowania fizycznego zgodnie z przydziałem zadań.

Rodzice/prawni opiekunowie, do czasu rozpoczęcia realizacji ww. zajęć w nowej formule, proszeni są o zaopatrzenie dziecka w: strój kąpielowy nieposiadający zamków błyskawicznych ani innych wstawek metalowych lub plastikowych (dziewczęta - strój jednoczęściowy, chłopcy – kąpielówki), klapki nieprzemakalne, czepek i ręcznik. Ponadto uczniowie zobowiązani są do przestrzegania zapisów „Regulaminu ogólnego pływalni” obowiązującego w hali widowiskowo-sportowej „Lega” ul. Park 1, Olecko.

Zachęcam przyszłych uczestników zajęć oraz ich rodziców/prawnych opiekunów do lektury „Walorów zdrowotnych pływania”, znajdującej się na stronie internetowej szkoły www.gim2.olecko.edu.pl, w zakładce Sport w naszej szkole.

HARMONOGRAM REALIZACJI ZAJĘĆ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO NA PŁYWALNI

Plik dostępny w zakładce >Plan Lekcji 2012<