"Podziel się posiłkiem" - 866 kg PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 października 2012 08:34

W dniach 28 – 29.09.2012 roku wolontariusze naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskiej zbiórce żywności „Podziel się posiłkiem” zorganizowanej przez Bank Żywności. Koordynatorem akcji na terenie Olecka było Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi” w Olecku. Zebrana żywność w ilości  866 kilogramów zostanie przekazana świetlicom socjoterapeutycznym  i stołówkom szkolnym gminy Olecko, Domowi Dziecka w Olecku oraz rodzinom poszkodowanym w ostatnim pożarze w Zielonówku.

Wolontariuszami byli:

Zuzanna Murawska 2a

Kinga Jankowska 2c

Hanna Karsztun 2c

Magdalena Szczech 2c,

Anna Warsiewicz 2c

Dominika Konopka 3b

Emilia Topolska 3d

Urszula Jasińska 3e

Olga Miszkiel 3e

Magdalena Sadowska 3e

Zbiórkę żywności wspomagała także młodzież z Gimnazjum nr 1 w Olecku, Gimnazjum   w Wieliczkach, Gimnazjum dla dorosłych w Olecku, Domu Dziecka w Olecku i Liceum Ogólnokształcącego w Olecku.

Wojciech Bojar, prezes Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi” w Olecku, składa serdeczne podziękowania wolontariuszom i nauczycielom zaangażowanym w zbiórkę oraz wszystkim darczyńcom.

Wojciech Jegliński

Zmieniony: wtorek, 09 października 2012 11:17