Ogłoszenie - Rodzice przyszłych klas I PDF Drukuj Email

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne adresowane do rodziców uczniów, którzy od nowego roku szkolnego 2012/2013 rozpoczną naukę w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku (tegoroczni absolwenci szkół podstawowych).

Spotkanie odbędzie się 14 czerwca 2012 roku o godzinie 1700 w budynku szkoły przy ulicy Słowiańskiej 1 w sali nr 304 (aula), podczas którego zostanie zaprezentowana m. in. oferta programowo-organizacyjna gimnazjum (wprowadzenie innowacji programowo-organizacyjnej z zakresu edukacji medialnej „Cyfrowi tubylcy w świecie słów i obrazów”), przekazane zostaną istotne informacje dotyczące zasad obowiązujących w szkole, szkolne zestawy podręczników, a także wstępne listy uczniów poszczególnych oddziałów klasy I.

Spotkanie umożliwi rodzicom jak najlepsze poznanie szkoły (kadry pedagogicznej, zasobów i infrastruktury szkoły) oraz jej otoczenia.

W imieniu społeczności szkolnej

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku