Komunikat o wynikach naboru do klasy sportowej PDF Drukuj Email
niedziela, 29 kwietnia 2012 15:48

Informuję, iż w wyniku przeprowadzonego naboru do klasy sportowej na rok szkolny 2012/2013 Komisja Rekrutacyjna powołana przez Dyrektora Szkoły, ustaliła iż 17 uczniów zadeklarowało chęć nauki w klasie sportowej i pomyślnie przeszło weryfikację do tej klasy zgodnie z poniższym wykazem.

Lp.        Nazwisko i imię ucznia

1.        Barszczewski Konrad

2.        Bartosz Ferenc

3.        Jabłoński Dawid

4.        Luberecki Jakub

5.        Kruszniewski Bartosz

6.        Łukowski Sebastian

7.        Marczak Mikołaj

8.        Milewska Zuzanna

9.        Miłowicki Jakub

10.      Prawdzik Rafał

11.      Ptaszyński Michał

12.      Raszkiewicz Monika

13.      Szupieńko Marcel

14.      Szyc Joanna

15.      Topolski Maciej

16.      Ulikowska Weronika

17.      Wróblewska Martyna

GRATULUJEMY!!!

Z przykrością informuję zainteresowanych nauką w klasie sportowej, iż w związku ze zbyt małą liczbą chętnych do podjęcia nauki w tej klasie, oddział klasy sportowej w roku szkolnym 2012/2013 nie zostanie utworzony, bowiem podstawą do utworzenia klasy sportowej jest wymagana liczba uczniów – co najmniej 20 w cyklu nauczania.

Jednakże pragnę zapewnić pasjonatów piłki nożnej i siatkowej, iż bogata oferta pozalekcyjnych zajęć sportowych w szkole, stwarza każdemu uczniowi szansę rozwijania zdolności i zainteresowań w wybranej dyscyplinie sportu.

Anna Dorota Siemiatycka