Spotkanie z rodzicami – 17.04.2012 r. PDF Drukuj Email
piątek, 30 marca 2012 11:26

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi nastąpiła zmiana terminu indywidualnych konsultacji z nauczycielami.

Spotkanie z Rodzicami, które będzie miało formę ogólnych spotkań klasowych z wychowawcami, odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2012 r. (wtorek) o godz. 1700 według następującego porządku:

1700 – 1745
Spotkanie ogólne rodziców uczniów klas III z dyrekcją i pracownikami szkoły w auli (s. 304).

Tematyka:

Wprowadzenie do spotkania z rodzicami – dyrektor Anna Dorota Siemiatycka.

„Jak wesprzeć dziecko przed egzaminem gimnazjalnym?” – prelekcja, pedagog szkolny Dorota Gorlo-Szczecina.

Prezentacja oferty edukacyjnej szkół średnich.

1745 – 1830 Spotkania rodziców z wychowawcami / asystentami wychowawców w salach lekcyjnych.

Szczegółowa tematyka spotkań klasowych zostanie przedstawiona i omówiona podczas klasowych  zebrań z wychowawcami.

Serdecznie zapraszam
 imieniu Rady Pedagogicznej