„Polacy wobec wolności” z okazji Dnia Niepodległości PDF Drukuj Email
wtorek, 08 listopada 2011 14:38

Ogłoszenie

Uroczysta akademia „Polacy wobec wolności” z okazji Dnia Niepodległości odbędzie się 10 listopada 2011 r. w godz. 12.00 – 13.00 w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku (sala gimnastyczna).

W tym dniu na pierwszej godzinie lekcyjnej wszyscy uczniowie uczestniczą w akcji „Kotylion na 11 listopada”. Podniosły charakter Święta uczniowie podkreślają galowym strojem.

Jednocześnie serdecznie zapraszam całą społeczność gimnazjum do udziału w Gminnych Obchodach Święta Niepodległości, w ramach których:

·         w dniu 10 listopada 2011 r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali widowiskowej Regionalnego Ośrodka Kultury „Mazury Garbate” w Olecku odbędzie się akademia pt.: „Ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek” połączona z finałem VII Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej (uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku zajęli 3 czołowe miejsca);

·         w dniu 11 listopada 2011 r. (piątek) o godz. 10.00 w Kościele pw. NMPKP w Olecku odbędzie się Msza Święta w intencji Ojczyzny, a po mszy nastąpi uroczyste złożenie kwiatów w miejscach pamięci.

W imieniu społeczności

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku

serdecznie zapraszam do udziału w uroczystościach

Anna Dorota Siemiatycka