Lekcja ekologii w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 25 września 2019 22:28

W ramach zorganizowanej w szkole akcji „Sprzątanie świata” dniu 19 września 2019 roku uczniowie klas nauczania wczesnoszkolnego uczestniczyli w lekcji ekologii przeprowadzonej przez panią Wioletę Kwietniak z Nadleśnictwa Olecko. Wspólnie z wychowawcami brali udział w grach i zabawach edukacyjnych rozwijających zainteresowanie elementami środowiska naturalnego oraz poczucie odpowiedzialności za stan środowiska.

Z kolei przedstawiciele klas IV-VIII zmagali się z eko-zagadnieniami testu „Z żywiołami za pan brat”. Wyniki i nagrody najlepszym uczestnikom zostaną wręczone podczas uroczystego apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 14 października 2019 r.

Wojciech Jegliński

Lekcja ekologii w naszej szkole