Podsumowanie roku szkolnego 2010/2011 - 8/8 |
|
|
|
wtorek, 13 września 2011 00:37 |
NAJLEPSI UCZNIOWIE
Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku w roku szkolnym 2010/2011, którzy wyróżniają się średnią ocen co najmniej 4,75 i co najmniej bardzo dobrym zachowaniem
Klasy I – III
Lp.
|
Nazwisko i imię
|
Oddział
|
1.
|
Jankowska Aleksandra
|
3 a
|
2.
|
Lau Hubert
|
3 a
|
3.
|
Papadopulos Aleksander
|
3 a
|
4.
|
Retel Emilia
|
3 c
|
5.
|
Kisielewska Weronika
|
2 a
|
6.
|
Skoczek Angelika
|
2 b
|
7.
|
Niesteruk Kuba
|
3 b
|
8.
|
Sobczak Jakub Aleksander
|
3 c
|
9.
|
Łabanowska Zuzanna
|
2 b
|
10.
|
Wilke Aleksandra
|
1 a
|
11.
|
Ampulska Magdalena
|
1 b
|
12.
|
Jarząb Karolina
|
3 a
|
13.
|
Klimasara Jan
|
3 d
|
14.
|
Jasionowska Agata
|
2 b
|
15.
|
Michałowska Magdalena
|
2 d
|
16.
|
Backiel Magdalena Iga
|
1 b
|
17.
|
Werla Małgorzata
|
1 c
|
18.
|
Dzięgielewska Iga
|
1 e
|
19.
|
Pojawis Anna
|
2 d
|
20.
|
Tyszlak Żaneta
|
2 a
|
21.
|
Żukowska Magdalena
|
2 d
|
22.
|
Rydzewska Magdalena
|
1 b
|
23.
|
Jasińska Urszula
|
1 e
|
24.
|
Rejterada Angelika
|
2 a
|
25.
|
Szyłak Emilia
|
2 a
|
26.
|
Bronikowski Michał
|
1 b
|
27.
|
Makowski Paweł
|
1 b
|
28.
|
Jankowska Agnieszka
|
3 c
|
29.
|
Święćkowska Adriana
|
3 c
|
30.
|
Dębowska Ewelina
|
2 a
|
31.
|
Zaniewska Emilia
|
2 a
|
32.
|
Szafranowski Mateusz
|
1 b
|
33.
|
Szafranowski Michał
|
1 b
|
34.
|
Żylińska Marta
|
1 e
|
35.
|
Burba Maja
|
3 a
|
36.
|
Rzepecki Krzysztof
|
3 a
|
37.
|
Chodkiewicz Ola
|
3 c
|
38.
|
Woronko Anna
|
3 d
|
39.
|
Maruszak Maciej
|
2 b
|
40.
|
Stachurski Patryk
|
2 d
|
41.
|
Zientarska Agata
|
3 a
|
42.
|
Chodukiewicz Weronika
|
2 a
|
43.
|
Ryszkiewicz Michalina
|
3 c
|
44.
|
Jakubowski Rafał
|
3 a
|
45.
|
Polakowska Barbara
|
3 a
|
46.
|
Grzęda Zuzanna
|
3 d
|
47.
|
Cieślukowska Gabriela
|
3 b
|
48.
|
Jasiński Piotr
|
2 d
|
49.
|
Klaus Szymon
|
2 d
|
50.
|
Milewska Agnieszka
|
1 a
|
51.
|
Sadowska Magdalena
|
1 e
|
52.
|
Barszczewski Konrad
|
3 c
|
53.
|
Dąbrowska Michalina
|
3 c
|
54.
|
Putra Agata
|
3 d
|
55.
|
Jańczuk Adrianna
|
2 b
|
56.
|
Mrozowski Jakub
|
2 d
|
57.
|
Komoń Iga
|
2 d
|
|
Zmieniony: wtorek, 13 września 2011 00:47 |