„Noc w szkole” PDF Drukuj Email
czwartek, 20 czerwca 2019 22:17

21 uczniów z klasy 4b wraz z wychowawczynią i mamą panią Alicją Szałkowską biwakowało z 14 na 15 czerwca w budynku szkolnym. Nocowanie w szkole okazało się świetną przygodą i wspaniałym doświadczeniem, gdyż okazało się pierwszą samodzielną nocą poza domem dla większości. Najwięcej emocji i ekscytacji wzbudziła zabawa w chowanego w ciemnościach przy użyciu latarek. Pojawiające się cienie podziałały na dziecięcą wyobraźnię i mieliśmy dużo strachu i śmiechu! W sali gimnastycznej uczniowie grali w ulubioną wybijankę i mogli sprawdzić się w konferansjerce z użyciem mikrofonu. A w sali 102 gdzie spaliśmy odbyła się wojna na poduszki i wygłupy ze śpiworami. Nie zabrakło na kolację pizzy, która smakowała wybornie. O 7 rano wychowawczyni zafundowała rozruch poranny na świeżym powietrzu! Z pewnością nie wyspani, ale zadowoleni i bardziej zintegrowani rozeszliśmy się do domów. Warto to powtórzyć!