Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w mini koszykówce dziewcząt i chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Nauczyciel
środa, 10 października 2018 20:06

MISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO SZS W MINI KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT
I CHŁOPCÓW
- HALA LEGA W OLECKU

10.10.2018r.

(opiekun – Beata Kozłowska)

10 października 2018 r. w Hali „Lega” w Olecku rozegrano turniej mini - koszykówki dla uczniów klas VI
i młodszych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kl. VA i VB. Do rywalizacji zgłosiły się SP 3 i MY. Wzrost i umiejętności przeciwników z klasy sportowej nie przeraziły naszych „Milusińskich”. Pomimo wielkiej różnicy techniki i taktyki, nasi uczniowie nie poddali się i walczyli do końca. Przechwytywali piłkę, rzucali do kosza i blokowali. Na parkiecie zostawili całe „serduszko”. Były łzy, śmiech i masa innych emocji ale taki jest sport. Wielkie gratulacje za odwagę i walkę na parkiecie. Dobra lekcja sportowego zachowania. Dziękujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zmaganiach.

Beata Kozłowska

fot. Beata Kozłowska