Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w piłce nożnej chłopców PDF Drukuj Email

MISTRZOSTWA POWIATU OLECKIEGO SZS W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
- STADION MOSiR W OLECKU

04.10.2018r.

(opiekun – Beata Kozłowska)

4 pażdziernika na  obiektach MOSiR w Olecku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w piłce nożnej chłopców.

Po rozgrywkach dziewcząt przyszedł czas na zmagania chłopaków w najpopularniejszej grze sportowej. Na szczęście obyło się bez deszczu, który zapowiadano na ten dzień. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas III gimnazjalnych. Do rywalizacji zgłosiło się 6 zespołów. Organizatorzy podzielili szkoły na dwie grupy i rozpoczęto mecze. Wylosowaliśmy I grupę z SP 3 i SP 1. Po pierwszej przegranej, chłopcy z większym zapałem zabrali się do pracy i wygrali mecz 3:0. Dzięki temu wyszli z grupy na I miejscu i rozpoczęli półfinały. W półfinałach pokonaliśmy SP Wieliczki i w ten sposób dotarliśmy do finału. Ostatecznie zajęliśmy II msc. w powiecie - wielkie gratulacje.

Finał:
SP 2 Olecko – SP 3 Olecko 0:1