Klasa 1b na wycieczce PDF Drukuj Email
czwartek, 14 czerwca 2018 10:24

6 czerwca 2018r. o godzinie siódmej pierwszaki z 1b wyruszyły na wycieczkę do Białegostoku. Pierwszym punktem programu była wizyta w zoo i spotkanie oko w oko z dzikimi zwierzętami żyjącymi w Polsce. Później spektakl w Teatrze Dramatycznym. Po uczcie duchowej coś dla ciała, czyli posiłek (raz do roku nie zaszkodzi) w mcdonaldzie. Dużo frajdy w Parku Jurajskim. Oprócz zwiedzania dzieci skorzystały z atrakcji takich jak park linowy i aerodrom. Do Olecka wróciły przed dwudziestą. W wycieczce wzięła także udział piątka przedszkolaków i czworo uczniów z klasy 4b. Opiekę nad uczniami sprawowały: Elżbieta Josiewicz- wychowawczyni kl.1b, Alicja Suchocka-nauczyciel przedszkola i Agnieszka Nowakowska-rodzic.

E.Josiewicz