Wiosenny konkurs plastyczny PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 marca 2018 12:06

Organizatorkami "Wiosennego konkursu plastycznego" były absolwentki naszego gimnazjum: Gabriela Niedzwiecka, Aleksandra Kaszkiel, Gabriela Olszewska, Klaudia Domel i Oliwai Maj. Konkurs skierowany był do dzieci z klas 1 - 4 Szkoły Podstawowej nr 2 im.

M. Kopernika w Olecku. Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej dotyczącej wiosny przebudzającej się do zycia, ożywającej przyrody, uchwycenie wiosennych krajobrazów. Założeniem wspólnej zabawy było również rowijanie kreatywności oraz wrażliwości artystycznej dzieci. Laureatami konkursu zostali: Magdalena Radaszkiewicz, Ameia Brodowska, Szymon Derman, Iga Truszczyńska, Dominik Stankiewicz, Kacper Sadowski, Karolina Rudzińska, Alicja Werstak, Hanna Chodnicka, Natalia Malinowski, Agata Budzińska, Patrycja Laszkowska i Weronika Weisbrod. Zwycięzcom - gratulujemy, a naszym wspaniałym absolwentkom serdecznnie dziekujemy !!!

B. Bajbak, W. Bukpaś

Zmieniony: wtorek, 03 kwietnia 2018 23:01