Spotkanie z Policjantką "Bezpieczna Droga do Szkoły" PDF Drukuj Email
niedziela, 17 września 2017 23:27

Bezpieczna droga ucznia do szkoły stanowiła tematykę spotkania z Panią sierż. Anną Wąsowicz dzielnicową Komendy Powiatowej Policji w Olecku.

Dnia 11 września 2017r. dzieci oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych otrzymali dawkę wiedzy w zakresie bezpiecznego poruszania się w miejscach publicznych w drodze do i ze szkoły. Pani sierżant zwróciła szczególną uwagę odnośnie poruszania się pieszo i rowerem po chodnikach oraz drogach z zachowaniem ostrożności i przepisów kodeksu drogowego. Udzieliła odpowiedzi na pytania nurtujące uczniów, po czym oznajmiła, że prewencyjne działania policji będą przedmiotem jeszcze kilku spotkań w bieżącym roku szkolnym, zarówno ogólnych, jak też klasowych.

Pani Dyrektor podziękowała Pani dzielnicowej w imieniu społeczności szkolnej za pogadankę.

mgr Karolina Truchan